Ing. Soňa Kiradžievová, MSc.

Ešte raz vitajte na mojej stránke, na základe ktorej chcem prezentovať seba, svoju prácu, svoje aktivity a prácu môjho tímu. Zároveň táto stránka má slúžiť pre vás, mojich klientov a potencionálnych kolegov, ako nástroj, kde sa dozviete ako pracujem, čo je náplňou mojej práce a v akých životných situáciach viem nájsť pre vás riešenie…

Ako to vlastne celé začalo?

Oblasť, v ktorej momentálne podnikám, nepovažujem za náhodu. Financie a podnikanie ma sprevádzajú už od strednej školy. V štúdiu tejto oblasti som pokračovala na Ekonomickej univerzite v Bratislave v na prvom stupni v odbore zahranično-obchodné podnikanie. Inžinierske štúdium som ukončila v oblasti European Business and Finance na Fakulte obchodu a managementu na Vysokom učení technickom v Brne a zároveň aj na Nottingham Trent University v Nottinghame.

Vždy som chcela byť v danej oblasti odborníčka, ale nevedela som si predstaviť, že mám zastrešovať len jednu spoločnosť. Teraz, keď pôsobím v oblasti vzdelávania a sprostredkovania finančných služieb, viem pre mojich klientov vybrať to najvýhodnejšie riešenie. Je to pre mňa a pre mojich klientov obrovská výhoda, že si vedia porovnať viacero možností na našom spoločnom stretnutí.

Bolo pre mňa zaujímavé na začiatku sledovať a učiť sa od vedúcich, ako to reálne v praxi  funguje. Hoci som mala teoretické vedomosti, ktoré boli pre mňa výhodou, neustále som pociťovala potrebu dávať tieto vedomosti do praxe. Postupne začali prichádzať prví klienti a prvé skúsenosti. Samozrejme, že na začiatku som musela podstúpiť niekoľkomesačné zaškolenie, ktoré máme v rámci firmy výborne podchytené. Musím priznať, že v rámci našej profesie funguje celoživotné vzdelávanie, ktoré má OVB Allfinanz Slovensko, a. s. špičkovo zastrešené. Je to našou, samozrejme aj mojou prioritou, robiť presne to, o čom hovoríme a udržať kvalitu našej práce na prvom mieste. Môžte sa o tom presvedčiť v článkoch, ktoré ja a moji kolegovia pre vás pripravujeme.

Prajem vám všetkým príjemné čítanie a najbližšie stretnutia spolu s vami…

dvovb_092-r

Byť súčasťou skvelého tímu je výhodou

Moje podnikanie spočíva v tímovej práci. Ako som už spomínala, že mojou víziou je vytvoriť tím po celom Slovensku s kvalitnými odborníkmi, tak aj ja sama som súčasťou tímu.
Vždy bolo a je príjemné pracovať v prostredí, v ktorom vám vždy rád a ochotne niekto pomôže. Som rada, že som jeho súčasťou a budem ešte radšej, ak sa mi bude dariť niesť túto filozofiu podnikania ďalej.

child_friendly

Moja cesta

Príležitosti sú všade okolo nás a len od nás záleží, či ich vidíme, alebo nevidíme. Držím sa hesla, že pokiaľ niečo nevyskúšam tak nemôžem hodnotiť. Som nesmierne vďačná za všetkých mojich spokojných klientov. Robím to pre vás a teším sa na každé jedno stretnutie s vami a nové stretnutia s novými klientmi a spolupracovníkmi.